K adopci na dálku

🐾 V našem azylu se nachází kočičky, které jsou handicapované, nebo nemocné tak, že musí být pod stálým dozorem lékařů, brát pravidelně léky či infuze a tak podobně. Z tohoto důvodu jsou tyto kočičky určeny k adopci na dálku. Můžete je podpořit materiálně či finančně, mnohdy potřebují nákladné léky, nebo speciální krmení. Samozřejmě po domluvě a důkladném prověření nového domova lze tyto kočičky adoptovat i klasicky. Z těchto kočiček si můžete vybrat zde.

🐾 Ostatní kočičky, které jsou určeny ke klasické adopci lze adoptovat taktéž na dálku, můžete jim přilepšit, než odejdou do nového domova. Až odejde do nového domova, můžete si samozřejmě vybrat jinou. 

🐾 Každou kočičku lze u nás adoptovat na dálku.

🐾 Kočičky, které již rodiče na dálku mají, můžete také adoptovat, nicméně budeme rádi, když adoptujete kočičku, která své rodiče ještě nemá. 

‼ Pokud si kočičku vyberete, stačí nám napsat její jméno a Vaše údaje na e-mail: kociciazylznojemsko@gmail.com, my si údaje zaevidujeme a budeme Vám posílat fotky a zprávy o Vaší kočičce. Jednou za rok Vám pak zašleme automaticky potvrzení o daru. ‼

Děkujeme za podporu. 💖

Více najdete u nás na Facebooku zde.

Search