HLEDÁME DOBROVOLNOU POMOC

Pamatujte, že až budete opouštět tuto Zemi, nebudete si moci s sebou vzít nic z toho, co jste získali, ale jen to, co jste darovali. František z Assisi

Pokud výše uvedené motto berete za své, hledáme právě VÁS!

HLEDÁME DOČASKÁŘE/DOČASKÁŘKY

Můžu být dočaskář/dočaskářka?

Dočaskář by měl mít jednu volnou místnost bez zvířat, např. koupelnu jako karanténu, aby tam mohl příjem umístit bezprostředně po přijetí. Dále by měl mít rád kočky a být ochoten se o ně starat, financovat jejich krmení a kočkolit a případné cesty na veterinu. Veterinární přípravky a ošetření hradí azyl oproti vystaveným fakturám. Dočaskář by měl mít možnost fotit a zasílat fotky svěřených zvířat, abychom jim mohli snadno najít domovy. Dočaskář podepisuje příslušné dokumenty o poskytování dočasné péče a vypisuje evidenční karty ke svěřeným zvířatům. Dočaskář zajišťuje adopci svěřených koček.

HLEDÁME KRMIČE/KRMIČKY

Co bych měl vědět, pokud chci být krmič/krmička?

Na Znojemsku jak v obcích, tak ve Znojmě se pohybuje hodně toulavých koček a víme o místech, kde úspěšně fungují krmičky a krmí je.

Nový krmič/ka může vyhledat nová místa a udělat z nich krmná a kočičkám pravidelně zajišťovat krmení.

HLEDÁME PŘEVOZY

O jaké převozy jde?

Stane se, že najdeme bezprizorní kočce dočasnou péči několik desítek kilometrů daleko a kočičku tam potřebujeme dopravit. Z kapacitních důvodů to mnohdy nestíháme a potřebujeme pomoci. 

Nebo potřebujeme přepravit rozměrné dary, např. matrace do azylu.

V neposlední řadě potřebujeme dopravit balíky z aukcí na poštu, zásilkovnu, nebo výdejní místa ve Znojmě.

HLEDÁME POMOCNÍKY S AUKCEMI

V čem spočívá pomoc s aukcemi?

Můžeš protřídit doma věci a pěkné věci nafotit a darovat do aukcí. Můžeš pravidelně fotit, nebo vyhodnocovat, nebo balit věci z aukcí. Můžeš sedět u pc a hlídat platby. Nebo může rozvážet balíčky na poštu, zásilkovnu a výdejní místa ve Znojmě.

HLEDÁME ŠIKOVNÉ LIDI

Proč hledáme šikovné lidi?

Nemáme žádný stálý příjem ani dotaci od města, obce, ani státu.

Jsme odkázáni na vaši finanční, nebo materiální pomoc. Pořádáme aukce, kde darované věci lidé kupují za příspěvek azylu.

Umíš šít, háčkovat, vyrábět šperky, malovat, vyrábět různé věci? Pak hledáme právě tebe!

HLEDÁME POMOCNÍKY S ODCHYTY TOULAVÝCH KOČEK

Proč chceme odchytávat toulavé kočky?

Rádi bychom, aby se v lokalitách, kde se krmí, také kastrovalo. Pokud kočičku odchytíš a dopravíš k veterináři a necháš vykastrovat přes kastrační program feliti, pomůžeš od utrpení desítkám koček, které by se jí narodily.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY NA STÁNEK

Co je to za akci?

Při výstavě ušlechtilých koček je nám ctí mít otevřen charitativní stánek, kde je možné dobrovolně přispět kočičímu azylu. Můžeš nám pomoci s jeho chystáním, nebo se přímo můžeš účastnit.

Pokud se v některé pomoci vidíte, neváhejte nám napsat na e-mail: kociciazylznojemsko@gmail.com. My vám rádi sdělíme, jak to u nás chodí a jak budeme spolupracovat.

Těšíme se ❤