VAŠÍK

VAŠÍK – KOŤÁTKO K ADOPCI

10. 8. 2019 Vašík – narozen 04/19, kompletně vakcinovaný, poté bude moci odejít domů. Vašík je zvyklý na kočky a psy, kočičí společnost v novém domově vítána. K adopci s podpisem adopční smlouvy s podmínkou kastrace v doporučeném věku. Kdo si vybere Vašíka? 💖

3. 8. 2019 Vašík – narozen 04/19, revakcinace ho čeká příští týden, poté bude moci odejít domů. Vašík je zvyklý na kočky a psy, kočičí společnost v novém domově vítána. K adopci s podpisem adopční smlouvy s podmínkou kastrace v doporučeném věku. Kdo si vybere Vašíka? 💖

Nachází se v naší dočasné péči na Znojemsku.

Kontakt: kociciazylznojemsko@gmail.com, FB Kočičí azyl Znojemsko
————————–————————–————————–————————–——————–
3.5.2019 
Páteční příjem koťat nebyl jeden, ale rovnou dva. Koťata stará cca 3-4 týdny, nalezená 3 v zahradách nad novou nemocnicí ve Znojmě. V noci hledaly maminky, neumí sami jíst, v mléku se topí. Byla přijata do dočasky, dokrmují se z lahve. 
Jedno mělo první noc trávicí problémy , muselo se zahřívat. Je pro ně těžký přechod na umělou stravu tak rychle,…..Pokud nějaká zůstala venku z těchto vrhů zapomenutá, v tomto počasí neměly šanci ani přes noc….. Rozhodně, vrh 3 koťat nalezených na poli v dešti, žádná kočkomamka by si je nevodila v tom nečase všechny na otevřený prostor. 
Urazit ruce tomu, kdo jim mámu vzal a nechal napospas hladu, neschopnosti se sami uživit a dravcům….a k tomu, v tomhle počasí……STAČILO BY KASTROVAT. POKUD JE KASTRACE PROTI PŘÍRODĚ, JE HUMÁNÍ I TAKOVÉ JEDNÁNÍ??
Koťatum budou dána postupně jména, budou jim založena alba. K adopci budou ve 12 týdnech po revakcinaci. Již k zamluvení.
Poděkování nálezcům, kteří je nenechali venku nemilému osudu….

Budeme vděční za jakoukoliv pomoc na náš transparentní účet: 2301108372/2010, zpráva pro příjemce: Vašík a sourozenci.

Více fotografií naleznete zde.