DROBEČEK

DROBEČEK – KOŤÁTKO K ADOPCI

2. 3. 2020 Drobeček je narozen 04/19, kompletně očkovaný, zvyklý na kočky a pejsky. Naučený žít v bytě a na kočičí wc. Mazlík. Vhodný ke kočičímu společníkovi.

Nachází se na Znojemsku.
Kontakt: kociciazylznojemsko@gmail.com, FB @Kočičí azyl Znojemsko 

-//-

Nikdo mě nechce, protože jsem černý? 😭😥
10. 8. 2019 Drobeček – narozen 04/19, kompletně očkovaný a chce domů. Je zvyklý na kočky a pejsky. K adopci s podmínkou kastrace v doporučeném věku a s podpisem adopční smlouvy. 
Nachází se na Znojemsku.
Kontakt: kociciazylznojemsko@gmail.com, FB @Kočičí azyl Znojemsko 

———————————————
3.5.2019 
Páteční příjem koťat nebyl jeden, ale rovnou dva. Koťata stará cca 3-4 týdny, nalezená 3 v zahradách nad novou nemocnicí ve Znojmě. V noci hledaly maminky, neumí sami jíst, v mléku se topí. Byla přijata do dočasky, dokrmují se z lahve. 
Jedno mělo první noc trávicí problémy , muselo se zahřívat. Je pro ně těžký přechod na umělou stravu tak rychle,…..Pokud nějaká zůstala venku z těchto vrhů zapomenutá, v tomto počasí neměly šanci ani přes noc….. Rozhodně, vrh 3 koťat nalezených na poli v dešti, žádná kočkomamka by si je nevodila v tom nečase všechny na otevřený prostor. 
Urazit ruce tomu, kdo jim mámu vzal a nechal napospas hladu, neschopnosti se sami uživit a dravcům….a k tomu, v tomhle počasí……STAČILO BY KASTROVAT. POKUD JE KASTRACE PROTI PŘÍRODĚ, JE HUMÁNÍ I TAKOVÉ JEDNÁNÍ??
Koťatum budou dána postupně jména, budou jim založena alba. K adopci budou ve 12 týdnech po revakcinaci. Již k zamluvení.
Poděkování nálezcům, kteří je nenechali venku nemilému osudu….

Budeme vděční za jakoukoliv pomoc na náš transparentní účet: 2301108372/2010, zpráva pro příjemce: Drobeček a sourozenci.

Více fotografií naleznete zde.