MAX

MAX – KOŤÁTKO K ZAMLUVENÍ

🐈 Umazlená kočička hledá domov 🐈

29. 9. 2019 Překrásná Max čeká na svého dvounohého parťáka. Je to umazlená holčička, čeká ji na začátku října přeočkování a v průběhu října může odejít do nového domova. Miluje člověka a mazlení 💖

20. 8. 2019 Max je miláček, dá si ještě mléko z flaštičky jako Zuzanka. Je naprosto důvěřivá k člověku, ocucává ruce a spí s otevřenou pusou 😀 Nejraději by se nosila a mazlila. Je zvyklá na kočky i psa. Po vakcinaci může odejít do nového domova. Je to mourek s delším chlupem s barvou více došeda. Nádherná ❤ Kdo si ji zamiluje?

3. 8. 2019 Max je holčička, která se narodila 05/2019. Je zvyklá na kočky a pejsky. K adopci pouze s podpisem adopční smlouvy s podmínkou kastrace.

Nachází se v dočasné péči na Znojemsku.

Kontakt: 602 452 171, kociciazylznojemsko@gmail.com

———————————————————
Koťata Oblekovice
11.6. 2019 Kotátka donesla jedna mazlivá přítulná kočička na zahradu , kde majitelé teď bývají často. Kočičku si oblíbili, v pátek 7.6. však přijeli a našli jenom koťátka. Kočička se tam nevrátila. Paní s pánem dostali vybavení, instrukce jak kojit a starat se o takové drobky a doufali jsme že se maminka k nim vrátí. Maminka se však do neděle do večera neobjevila, a tak jsem koťátka odvezla na kojení do naší školky.
Velké poděkování lidem , kterým nebyl osud koťátek lhostejný, poděkování za starost a krmení po 2 hodinách. Pán byl dokonalý taťka 🙂 , čurání i krmení , masírování bříška to se jen tak nevidí 🙂
Koťátka jsou zatím k zamluvení,do adopce půjdou až ve 12 týdnech.
9.6.2019
Další prijem 3 týdenních prcků bez maminky…..🙁
Více napíšu o nich zitra…..

Více fotografií naleznete zde.