MÁJA

MÁJA – K ADOPCI

6.6.2019 – Mája stále čeká na svůj nový domov. 1 rok stará, kastrovaná a očkovaná. Ideálně jako jedináček nebo ke starší kočičce-pouze do bytečku,s podepsáním adopční smlouvy. Více info na tel. čísle: 725 342 534, email: basetik1@seznam.cz nebo pište do zpráv azylu. Dékujeme za sdílení.

……………………………………………………………………….

Mája – narozena cca 05/2018, očkovaná, kastrovaná.

Aktuálně 8-měsíční kráska Mája čeká na svůj vysněný domov.
5.8.2018 – Krásnou Máju trápily,stejně jako ostatní koťátka v dočasné péči, zdravotní problémy, kvůli kterým se nedalo očkovat a probíhala léčba. Nyní už je Mája v pořádku, čeká ji druhé očkování a poté bude moci odejít do nového domova. Bude to právě u vás? Mája je nejen krásná, ale i hodně mazlivá kočička, ideální by byl kočičí parťák, aby si mohli hrát. Neumí být venku, tudíž hledá místo pouze do bytečku. Více info na tel. čísle 725 34 25 34 nebo pište do zpráv azylu. Za sdílení moc děkujeme!!
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Již nyní k zamluvení! Neváhejte a pořiďte sobě nebo svému kočičímu kamarádovi skvělou parťačku. 🙂 Do adopce může Mája odejít během června, s podmínkou podepsání adopční smlouvy, adopčním poplatkem a pouze do bytu nebo se ZABEZPEČENÝM přístupem ven 🙂
Více informací na tel.čísle: 725 34 25 34 nebo pište do zpráv azylu. Děkujeme za sdílení 🙂

Více fotografií naleznete zde.