FLORA

FLORA – K ZAMLUVENÍ

21.9.2019 Florinka je již plně očkovaná a netrpělivě vyhlíží svůj domov � 6.8.2019 Flo jako poslední onemocněla kalocovirozou, nyní je již zdravá a tento týden ji čeká první očkování � Flo je čečetka, která potřebuje společnost, nacpe se vám všude, u všeho musí být. Je naprosto nevhodná jako jedináček !!! Velmi mazlivá, přede ještě dřív než ji vůbec pohladíte. K adopci pouze k další kontaktní kočičce nebo kotěti �
9.7.2019 Florinka je po léčbě střevních potíží, ubývala na váze, nebaštila, zvracela a měla průjem. Nyní je v rekonvalescenci a doufáme, že ji už žádné problémy nečekají a brzy půjde na první očkování. Flo je naprosto nevhodná jako jedináček, do adopce pouze k další kočičce nebo spolu s dalším koťátkem.
Flo k nám přišla jako nalezenec bez maminky. Díky hodnému pánovi se k nám dostala velmi rychle. Narozena cca 25.4.2019. Lexie ji okamžitě přijala za svou. Flo byla drobounká a po pár dnech, kdy hezky přibírala, přestala sát, jen spinkala a stála na váze. Ikdyž byla malinká musela dostat léky a dokrmovali jsme každé 2h. Nyní je z Flo velká slečna, opakuje vše po svých sourozencích. Ráda se mazlí a dovádí s Lipečkem. K adopci nejdříve v červenci po řádném očkování. Pouze do bytu, bez přístupu ven, s podmínkou kastrace ve vhodném věku. O více informací pište do azyl.zpráv nebo na tel 721508619.

Více fotografií naleznete zde.