TEREZKA

TEREZKA – K ADOPCI NA DÁLKU🐈

DĚKUJEME MILANOVI KRUŽÍKOVI ZA ADOPCI NA DÁLKU TEREZKY 

🙏🐈 Pokud ji chcete také podpořit, můžete posílat příspěvek na náš transparentní účet 2301108372/2010, zpráva pro příjemce: Terezka. 🐈🙏

27. 5. 2020 Terezka trpěla na časté kalicivirózy, dokud se jí nevyndaly všechny zoubky. Od té doby má klid. Ledviny zůstaly poškozené, ale má se v mezích možností dobře.

Aktualizace: 14.6. 2019
Terezce je letos 5 roků. Tento rok ji přinesl velké a dlouhodobé problémy se zoubky, kalciovorizu, která se dlouho léčila s nulovým výsledkem, opakovaně se vracelo krvácení, slintani a bolestivost u jídla….nakonec jsme Terezce nechaly zoubky zkrátka vyndat všechny. Není spokojenější kočky.  …….
Terezka se valí na zahradě a konečně sežere na co ma.chuť a bez bolestí 

Terezka přišla jako jedno ze 4 koťátek nalezených na zastávce v papírové krabici na Šumné. Maličká, uplakaná, prochladlá, neuměla jíst, protože byla od matky odstavena velmi brzo. Díky panu starostovi se k nám rychle dostala do péče. Po dokrmení a naučení papat z misky však přišel další pád, průjem a viróza, léčení, panleukopenie. Terezka a její sestřička Bublina přežily, jejich bráškové takové štěstí neměli. Tehdy to byly velmi těžké chvíle. Byl to boj s větrnými mlýny. Týdny plynuly, Terezka zvládla očkování, kastraci, ale pozitivita na koronaviry nezmizela. Je obyčejná mourka, po všech těch nemocech jí přeci jen něco zbylo. Hlasité dýchání, způsobené zúženými dýchacími cestami. A z kotěcího věku každovečerní a ranní cucání a slintání do mikroplyšových věcí, ve kterých byla zabubaná jako mimino. 
Od chvíle panleukopenie dosud nebyla nemocná. Je hravá, spokojená, ráda lenoší na sluníčku nebo na klavíru a v posteli